Beste experts,
Ik heb af en toe een zware koppelingspedaal. Het schakelen etc. gaat prima en zonder gekraak en slippen.
Soms blijft de koppeingspedaal na een stadsritje ook gewoon hangen en moet ik met man en macht de auto in de juiste versnelling zetten.
Wat kan het zijn???
Mastercilinder is de cilinder welke bediend wordt door je pedaal. Slave cilinder zit op de bak welke de hefboom bediend.
Die hoofdcilinder die je ziet is de hoofdremcilinder. De remvloeistof is gelijk aan de koppelingsvloeistof.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Alfa Romeo GTV of stel zelf een nieuwe vraag.
Als ik het me goed herinner hebben we het hier over een hydraulische koppeling. Tussen de hoofd en mastercilinder zit een soort hydraulische demper.
Deze gaan ofwel lekken, of zwaar te bedienen.
Controleer deze op lekkage.
Ralf_Jensenbuild
speed20.455 km