Dit is een 2.5 V6. Enige tijd geleden is deze auto gestrand met een lekker radiateur. De man heeft nog 100 km doorgereden met af en toe water bijvullen. Dit was een maand geleden. Nu merkte hij dat hij geen verwarming meer had en rookte onder de kap. Blijkt dat ie al het koelvloeistof via het expansietankje eruit gooit.Hij rookt niet en er is geen lekkage. Dus....auw?
Lekke koppakking?
Dat werd me ook al geadviseerd. Maar was het niet. Ik ben nu de koppen aan het uitbouwen.Een behoorlijke put. Maar ik denk dat de motor er maar uithaal ivm de achterste kop. Daar kan ik niet bij. Ik heb kopbouten besteld, maar nu zie ik dat het moeren zijn. Ach, zal wel goed komen. Moet ik nog ergens op letten bij het uit of inbouwen?
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Alfa Romeo 156 of stel zelf een nieuwe vraag.
Met dat af en toe bijvullen , is ie denk ik wel aan de kook
geweest.
Denk aan lekke kop ( pakking ).
Jos Wbuild
speed1.445 km