Audi Rs2: afstellen stuurbekrachtigingsriem

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1994, Brandstof: Benzine, Motorcode: 2.2 turbo

wanneer ik mijn stuur naar links of naar rechts draai wanneer de motor loopt en de auto stilstaat maakt ie een gigantische herrie waarschijnlijk de stuurbekrachtigingsriem ,hoe stel ik deze af of is het niet de riem.vr.gr.hein.

Geplaatst door

audiporscheavant

595 km

al 15 jaar lid

Reacties

Volgens mij stel je deze af door de stuurpomp te verdraaien maar dat weet ikniet zeker, ik denk dat je het geluid even beter aan een garage/dealer kan laten horen want het kan ook nog iets anders zijn die dit veroorzaakt.
ricky 55.575 km Reageer
hai ricky met hein,bedankt voor je reactie volgens de garage is het de stuurbekrachtigingsriem maar hoe stel ik hem af vr.gr.hein.
audiporscheavant Topicstarter 595 km Reageer
Zoals ik al zei maar ik ben niet zeker.
ricky 55.575 km Reageer
hai ricky heb de riem al afgestelt via een stelschroef en het schanierpunt,bedankt voor je reactie vr.gr.
audiporscheavant Topicstarter 595 km Reageer
auto verkocht thanks iedereen
audiporscheavant Topicstarter 595 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Audi 80 of stel zelf een nieuwe vraag.