Ik heb een audi 80 1.8s uit 90 met een K-jetronic inspuiting.
Als ik de auto start dan duurt het even voordat hij aanslaat, eenmaal lopend dan schud de motor een beetje, na het wegrijden houdt de motor een aantal minuten in (beetje schokken) en dan loopt de motor ok. Aleen het stationair toerental is niet goed als het gas losgelaten wordt dan zakt het toerental naar +- 500 toeren en komt dan weer op. de hoogte van het stationair toerental is ook niet constant en dat heeft met de weersomstandigheden te maken en soms loopt ie gewoon perfect stationair. Iemand enig idee waar dit aan zou kunnen liggen??? ps. de distributiesnaar is vervangen bij de vorige eigenaar (mijn vader) zou dat er iets mee te maken kunnen hebben.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Audi 80 of stel zelf een nieuwe vraag.
Zo ja, ga dan maar eens beginnen met de gaskleppen; de stationairomloop en de luchtweger klep en conus schoonmaken. De laatste kom je tegen op de luchftilterdoos. Wel voorzichtig mee doen; is een precisieinstrument.
Dit is zo'n beetje alles wat je zonder apparatuur en kennis aan deze systemen kunt doen. Ga niet zitten prutsen; het wordt alleen beroerder en ook de prof krijgt er dan moeite mee ze weer goed te krijgen.