Heey Mensen
Mijn auto valt terug in de toeren bij overschakelen niet altijd maar wel vaak,meestal gebeurt dat bij het optrekken of als ik bijna stil sta en dan optrek ook doet hij dat vaak als ik achteruit wil rijden.
Ik ben er al 2 jaar mee bezig en naar verschillende garage's geweest maar ze vinden het niet.
Wat ze allemaal vervangen hebben:
Gaskleppenhuis
Luchtmassameter
bougikabels
uitlaatgassen getest (loopt wel zuinig zeiden ze)
Opnieuw ingeleerd
En nog veel meer
Het enige wat er nog niet nieuw is ingekomen is een nieuwe computer en de kabelboom
Heeft hier iemand nog enig idee wat het zou kunnen zijn????
Help me aub..
M V G Steffanie
Op het begin gaf hij geen storingen aan.Toen gaf hij 3 storingen aan het gaskleppenhuis waarop ze die vervangen hebben daarna bleef hij iedere keer een andere storing aangeven waardoor er zoveel nieuwe dingen op de auto zijn gekomen maar alles zonder reseltaat.
Ik wil je heel erg bedanken voor je reactie,ik ga zometeen naar de rembekrachtiger laten kijken en ik hoop dat ze iets kunnen vinden.
ik denk dat je lambda sonde kapot is!
Hallo Darkatje,
Heb ook een A3 net als jij, toendertijd nagenoeg hetzelfde probleem gehad.
Had geen vermogen meer, bleek een lekke spruitstuk pakking te zijn( tussen motorblok en spruitstuk ).
Jah.. kan beuren he na 11jr, oude pakking was van dat geperst spul en nu een soort van metaal.
Ik hoop dat je hier wat aan hebt.
Groetjes,
Stefan
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Audi A3 of stel zelf een nieuwe vraag.
Staan er storing(en) in het systeem? En zo ja,welke?
Meestal liggen dit soort problemen aan het gasklephuis of lekke slangen.
Let ook op de rembekrachtiger,als deze lek is inwendig,dan heb je ook valse lucht.
rickybuild
speed55.575 km