auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Audi A4: Defecte bobine

Bouwjaar: 1998

Auto heeft 250.000 km gelopen op gas.Na vervangen van de bougies vonkt hij op 1 cilinder niet meer.De bobine geeft op een cilinder geen vonk meer af.Heeft iemand dit wel eens vaker meegemaakt en kan mij dit verklaren? Maw komt dit vaker voor?

Geplaatst door

Siem Bijman +705
badge vip badge

al 24 jaar lid

Reacties

Staafbobines overlijden wel vaker. Die heb je er af moeten slopen dus staat samen met zijn aansluitstekker op verdachtenlijstje.

audia4 +0
badge

19 jaar

Bedankt Harry voor je reaktie.Is waarschijnlijk met demonteren stuk gegaan.Een nieuwe gemonteerd en probleem opgelost.Wees dus heel voorzichtig met bougies vervangen van dit type,1.8 ADR met idd een staafbobine met 2 staaafjes en 2 kabels.Bleek trouwens ook niet op 3 cilinders, maar slechts 2 cilinders te vonken.

is een bekend probleem bij audi

126 +0
badge

19 jaar

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Audi A4 of stel zelf een nieuwe vraag.