Nu het terug zeer warm weer word zal ik het volgende probleem krijgen,als ik optrek maak de wagen een krijsend geluid(alsof een v riem uit destijds niet goed aangespannen is)als ik mijn airco afzet heeft hij het niet,zou het de aircoschroef kunnen zijn ,(is over 2 jaar wel vervangen)ook over enkele maanden zijn alle riemen vervangen en staan stevig )
Als de temperatuur stijgt , stijgt op de persdruk , compressor moet harder werken , zou de condensor eens goed reinigen , zit waarschijnlijk vol vuil en vliegen, airco uit laten naar de wasstraat rijden waar je zelf kunt wassen , condensor inspuiten met insectenverwijderaar ,in laten werken dan met de spuitlans de condensor inspuiten met schuim dan met heet water voorzichtig schoon spuiten , niet te dichtbij en recht er op spuiten.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Audi A4 of stel zelf een nieuwe vraag.
Werkt de airco verder wel goed , het kan zijn dat de meeneemplaat slipt , ijzer op ijzer , kijk eens of je ijzerslijpsel ziet bij de koppeling ?
kaleido 1build
speed158.480 km