Af en toe begon de auto te trillen op de snelweg. Dit verdween na stevig remmen. Vermoeden was dat de remblokken niet helemaal vrij kwamen.
De remschijf was verkleurd en de blokken schuin afgesleten.
Remblokken, remklauw, schijf en remleiding zijn intussen vervangen. De trillingen zijn weg, of in iedergeval veel minder.
Maar af en toe wordt de remschijf nog steeds heet.
Wat zou dit nog kunnen veroorzaken?
Kan me herinneren dat dit jaar of 2 geleden ook iemand heeft gehad. Na lang zoeken en proberen bleek de hoofdremcilinder de schuldige te zijn.
Als het de HRC zou zijn , loopt er dan ook achter niet een wiel warm ? ik zeg niet dat het niet zo is , maar een abs pomp is ook niet uit te sluiten.
Auto is bij de garage geweest.
Het wiel loopt mooi vrij op de brug.
Na proefrit was de linker schijf 80gr en de rechter maar 30.
Ook heeft de auto op de brug gedraaid zonder blokken en werd toen niet warm. Vermoeden is nu een productiefout in de nieuwe remklauw.
Wordt vervolgd.
Als hij mooi vrij loopt op de brug dan wordt hij toch niet warm?
Heb je geen speling op de wiellagers?
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Audi A4 of stel zelf een nieuwe vraag.
Is het maar bij 1 wiel? en voor of achter,Als het een achterwiel betreft zou het nog aan de handremkabel kunnen liggen,buitenmantel beschadigd waardoor roest optreedt aan de binnenkabel.
jakerbuild
speed4.675 km