Ik heb een digitale airco(clima control) ingebouwd in mn E46 waar normaal een manuele airco inzat. Alles werkt naar behoren juist als ik de knop indruk voor voorruitontdooiing bkazen mn rooster vooraan heel fel.moeten dit normaal niet de roosters achter de achterruit zijn?niet dat het een groot probleem is maar zou leuker zijn moest alles werken.moet hij mss aangemeld worden?of ligt het aan de kachelkranen?
alvast bedankt!!
dat is het waarschijnlijk,ik heb niets veranderd aan de kachelkranen of aansluitingen.gewoon het draaidisplay vervangen door een digitaal display.alle fiches kwamen perfect overeen(zowel kleur als model,4 stuks)de knop voor vooruitontdooiing laat gewoon de voorste roosters volle bak blazen ipv de voorruit(de rest werkt perfect)kan ik een kabeltje veranderen aan de kranen(bv diegene die impuls geeft als ik die knop induw)of is dat te moeilijk?waar bevinden zich die kranen juist?
sorry voor de vele vragen
probeer eens met een hercodering van het display.
ja,alle ik heb gewoon de bediening vervangen,meer niet,alles werkt perfect ,enkel knop voor voorruitontdooiing laat het voorste rooster blazen .(knop om voorste roosters werkt anders ook)is dus in principe maar 1 knopje die niet juist werkt ,de rest wel. is dus geen zwaar probleem ,maar indien te verhelpen,des te beter
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je BMW 3-serie of stel zelf een nieuwe vraag.
Waarschijnlijk iets verkeerd aangesloten, verkeerde sturing van de kleppenmotortjes, stekkers omgewisseld.
BMW- technieker Davybuild
speed1.805 km