hoi,
Zijn er nog mensen die problemen hebben met hun automatische vernellingsbak bij de 7 reeks(730d) E65.
Onder problemen versta ik, het stotteren van 2de naar 1ste en bij stoppen in de file(s), een soort naschok...
Graag reactie indien op de hoogte..
Groetjes
BMW Belux zei tegen ons " daar moet je mee leren leven"
Eigenlijk zou ik gewoon graag weten of dit vaker voorkomt.
Mvg
Ben ik 100 procent met je eens arnold, een 10 jaar oude 7 serie schakeld zelfs zonder schokken, laat staan een ding van 110.000 euro nieuwwaarde. Die wagens kwamen pas in 2001, dus waar hebben we het over? Moet gewoon goed schakelen, en als het een kinderziekte is moet bmw zich gaan schamen en een nieuwe bak eronder zetten.
ok..de dealer zei dit nie, iemand van BMW Belux zei dit.
de wagen heeft al héél dikwijls aan de computer gestaan.
en er is al een ander versnellingsbak ondergezet op 60.000 km, maar nu doet ie het opnieuw al een tijdje.
een inspecteur is er ook al aangeweest en die zei, "je kan nog zoveel versnellingsbakken steken als je wil, hij gaat het altijd opnieuw gaan doen." voor alle duidelijkheid, we hadden hiervoor een E38 730d met 300.000km en nooit geen problemen mee gehad.
Belux? je komt uit belgie?
hoeveel km zit de nieuwe bak er nu onder dan?
wij hebben een E65 die ook last heeft van een stotende bak, deze stoot als de versnelling word ingeschakeld, eerst geen reactie, gasgeven en geen reactie, dan plotseling een stoot en dan pas is de versnelling ingeschakeld. voor deze auto is iemand van BMW NL langsgeweest en er is op zijn aanraden een nieuwe bak besteld.
het is wel erg belangrijk dat als een nieuwe bak word gemonteerd wel de adaptiewaarden gewist worden van de bak en nieuwe software word geprogrammeerd. heel vreemd dat jouw 2e bak dezelfde klachten heeft.
hallo,
ja wij komen uit Belgie.het is in een officiele garage gedaan dus ze zullen ook wel alles gewist hebben zeker.
we krijgen wel dinsdag 30 november een directiewagen van BMW voor 3 dagen.
omdat ze beweren dat alle E65 er last van hebben..
ja, je kan mss denken wat vertelt die allemaal, maar ik zeg gewoon maar wat men ons verteld...
ik neem ook wel aan dat de dealer weet hoe het 1 en ander werkt en moet, maar als het vergeten is kan dat gevolgen hebben.
ik heb in verschillende 7 series gereden en ik kan je vertellen dat stoten en naschokken niet normaal is, ben benieuwd hoe je de 7 ervaart die je als proefauto meekrijgt.
Wat maakt het uit hoe die testauto rijdt? Als ie ook schokt hoef je nog geen genoegen te nemen met het schokken van jouw automaatbak? Ik vindt dit een gevalletje " 100 % coulance".
Ben er nu wel achter dat een E65 is over tien jaar een slechtere auto dan een E38 nu is.
Suc6 EVO
PS Het is overigens al bekend vanf de E32 7-serie dat het olieniveau in de bak bijna geen tolerantie kent, iets te weinig of te veel en hij schakeld waardeloos of je kickdown werkt maar half of helemaal niet.
Hoi,
Het gaat hier over een E65 eigenlijk.
Wat bedoel jij?
Mvg
Steve
sorry, was effe niet mee..
Ok, mss is dat wel zo maar hij gaat altijd binnen bij een officiele dealer, en als de wagen dan al meermaals daar geweest is, zelfs met inspecteur van BMW al 2 maal...ik denk dan toch wel dat ze het zouden weten als er te weinig olie in zou zijn..
ik ben nu zelf al een paar dagen met deze wagen(E65 730d) onderweg, en ik moet zeggen, hij kan in de verste verte nog niet tippen aan mijn wagen..op gebied van schakelen wil ik wel duidelijk zeggen ..en mijn wagen is een E46 320i.
Hier klopt dan toch wel iets niet denk ik.
bedoelde alleen maar dat het een " oud" probleem is bij de BMW automaten, vaak veroozaakt door een onjuist olieniveau ( de E32 is het model tot 1994 en die hadden er al last van)
Hoop voor je dat je BMW dealer het " commercieel interessant" vind om nog iets onder coulance te doen
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je BMW 7-serie of stel zelf een nieuwe vraag.
wat zegt de dealer?
Arnold684build
speed2.990 km