Mijn auto lekt koelvloeistof. Laatst lag er een plasje koelvloeistof onder de auto in het midden. Nu ben ik onder de auto gaan kijken en zie ik dat er koelvloeistof bij de versnellingbak vandaan komt. Ik heb geen idee waar het lekt het lijkt me dat het van bovenaf naar de versnellingsbak loopt. Heeft iemand suggesties waar ik zou kunnen kijken waar het vandaan komt. Bij de radiateur waterpomp etc is geen lek te zien.
Ik zal het morgen nog maar is goed bekijken ik heb het idee dat het daar wel vandaan moet komen aan de achterkant. Ook als ik de dop van het de koelvloeistof eraf haal komt er aardig wat lucht uit miss is het wel de koppaking ik zal ook even kijken of de slangen hard zijn. Ik had toen ik de auto een kleine beurt had gegeven het koelsysteem onder druk laten zetten maar zij konden niks vinden,aangezien het toen niet heel erg lekte ben ik vanuit gegaan dat er niks aan de hand was. Maar het zou misschien toch de koppakking kunnen zijn. Ik zal het morgen wel laten horen
Ik heb gekeken maar de koelvloeistof buizen zijn gewoon zacht. Ik heb ook aan de achterkant van mijn motorblok gekeken bij de koelvloeistofkoppelstuk is geen lekkage wel verbruikt de auto ook mee olie kan ik bij een garagebedrijf laten controleren of de koppakking lek is.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je BMW 3-serie of stel zelf een nieuwe vraag.
het kan zijn dat er zo weinig te zien is,je moet het systeem even onder druk laten zetten,dan heb je het lek zo gevonden.
Stefan
stefan84
speed86.660 km