👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Hoi,
Afgelopen maanden gaat het DSC lampje branden.Eerst af en toe maar de laatste weken elk keer als ik op snelweg rij en na dat ik +/- 15 km heb gereden.In de stad gaat die niet aan.Heeft iemand ervaring hiermee en of oplossing.
Gr, Nehro
De auto heeft vorige week aan een kast gehangen i.v.m. olie verversen en tegelijk uitgelezen er waren geen foutcodes aanwezig.Kan het van uit abs pomp(intern) komen.Alvast bedankt voor je reactie.
Gr, Nehro
13 jaar
Hallo,
Wil laten weten dat de storing DSC is verdwenen nadat ik de auto(wielen) heb laten uitlijnen.Sindsdien is het nooit meer aan gegaan.Of dat wat te maken heeft met elkaar weet ik niet.
Mvg, Nehro
13 jaar
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je BMW 5-serie of stel zelf een nieuwe vraag.
Laat de DSC uitlezen door de dealer. De uitgelezen foutcode(s) geven een zoekrichting aan.
13 jaar