Vanochtend rook ik na een eindje rijden een plastic brandlucht in de auto ik ben toen meteen gestopt om te kijken waar het vandaan kwam, na een beetje snuffelen kwam ik bij mijn linker achter wiel uit. De velg aan deze kant was gloeiend heet (veel heter dan de rest) en het rook heel erg naar brandlucht. Ik durf nu niet meer verder te rijden. Iemand een idee wat dit kan zijn? De auto rijd gewoon goed..
de eigenaar wel ;-)
Het probleem is weer terug. Gister even nieuwe remblokken gekocht. Het lukt mij echter niet om de achter rem klauw van de schijf te krijgen. 2 bouten op de klauw losgemaakt, er zit nu speling op de klauw maar ik krijg hem er met geen mogelijkheid af. Het lijkt er op dat de blokken achter de schijf blijven 'haken'. de schijf is iets ingesleten waardoor aan de buitenkant een randje is ontstaan. Zover ik kan zien blijft de boel daar achter hangen. Is er een manier op de blokken verder uitelkaar te krijgen?
Iemand trouwens een idee wat de minimale schijf dikte is?
grote waterpomptang over de remblokken zetten en de blokken terug duwen. letop je hoofdremcilinder i.v.m. overlopen van je reservoir.
Vandaag de rem gedemonteerd en voor zover mogelijk schoon gemaakt. Het probleem blijft echter. Het is nu zelfs erger lijkt wel. De rem loopt niet altijd aan, alleen na hevig of lang remmen (na een afrit bijvoorbeeld) Als ik de auto voor een tijdje uit zet of wanneer ik de handrem zeer stevig aantrek en dan probeer weg te rijden en tijdens het rijden langzaam de handrem los laat dan loopt hij niet meer aan. De remblokken zagen er nog goed uit, niet verglaast, de schijf kreeg ik er niet af maar die zag er visueel normaal uit. Tevens moet ik de opmerking geven dat de handrem bijna niet meer werkt, je moet hem heel hoog aantrekken wil hij een beetje afremmen en zelfs dan remt het niet echt goed. Zou dit er mee te maken kunnen hebben? Iemand nog een tip voor waar ik het kan probleem kan zoeken?
misschien is het je al gelukt, maar als je de ontluchtingsnippel iets lost, loopt de olie er uit als je de zuiger indrukt. Is de zuiger ver genoeg terug, draai je de nippel weer dicht. Er komt meestal zo weinig uit dat je niet eens hoeft bij te vullen. Na monteren nieuwe blokken wel even ontluchten.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je BMW 3-serie of stel zelf een nieuwe vraag.
Rem vast zitten.......
moderatorbuild
speed32.365 km