BMW 3-Serie: hoog verbruik

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1991, Brandstof: Benzine, Motorcode: 2.5

Ik vermoed dat die van mij veel verbruikt. ALs ik 40 0f 50 rijd, geeft de meter 1 op 10 a 1.9 aan. Is dit normaal.

Als ik gas geef dan gaat de ecomomiemeter in stapjes terug. LAmbdasonde is al vervangen en nu schommelt de ecomiemeter niet. Maar hij gaat nog niet helemaal vloeiend. Auto is een automaat

Geplaatst door

bmw325i

1.300 km

al 20 jaar lid

Reacties

het verbruik kun je alleen vast stellen door de km stand op tenemen en vol tetanken en dan bij de volgende tank beurt uitterekenen wat het verbruik is.
maar dan moet je het ook de andere keren bij gehouden hebben want anders weet je nog niks .

groetjes jan.

jan T

60.075 km

laat hem eens uitlezen dan..misschien nog wat defect..

maar 1/10 ia niet absurt veel,het meeste hangt toch echt af van een 'zware' rechtervoet.

Stefan

stefan84

86.660 km

waarschijnlijk probleem gevonden, bij de pomp onder de achterbank is het ergens lek. Zat vol met benzine. Dus nu even lekkage opzoeken. Daarom ging waarschijnlijk de ecomiemeter ook apart heen en weer te schommelen.

bmw325iTopicstarter

1.300 km

Goed laten uitwasemen ook, enne, niet roken...

Cor

Cor1822

10.080 km

@ Bmw325i

waarschijnlijk de grote ronde rubber defect,deze kom je tegen als je het afdekplaatje losdraaid,wat je waarschijnlijk al gedaan hebt,dan zie je de pomp zitten,neem de stekker eraf en de 2 slangen en draai die plastic schroef/ring eraf..nu kun je de pomp uit de tank nemen,tussen pomp en tank zit een afsluitring,deze zal vermoedelijk defect zijn.

Stefan

stefan84

86.660 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je BMW 3-serie of stel zelf een nieuwe vraag.