BMW 3-Serie: kachel

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1992, Brandstof: Benzine, Motorcode: m52

hallow

mijn kachel welrt als je rijd wel maar laat je hem stationair draaien dan blaast hij koud

zodra de kachel raliateur is afgekoeld zo lijkt het

waar kan dat aanliggen

mgv toine

Geplaatst door

toine_bmw

1.145 km

al 17 jaar lid

Reacties

hallow denk je thermostaat komt hij wel goed op temperatuur bedoel ik mee staat de naald precies in het midden.??????

greybmw

1.055 km

neej de naald staat niet precies in het midden maar net iets er voor 1mm ofzow

toine_bmwTopicstarter

1.145 km

hij komt wel op temperatuur verder

toine_bmwTopicstarter

1.145 km

Lijkt wel op lucht in je systeem..

stefan84

86.660 km

precies eerst maar eens goed ontluchten en koelvloeistof op het juiste peil brengen mocht dat niet het geval zijn.

greybmw

1.055 km

hallow ik heb nu me thermostaat vervangen systeem ontlucht

en nu loopt hij warm en alsje je snelheid behoud maar maakt meer toeren koelt hij meteen en werkt de kachel

waterpomp ??

toine_bmwTopicstarter

1.145 km

Ik durf het bijna niet te zeggen maar ik ga denken aan een gescheurde kop of lekke koppakking..Of....je hebt hem niet goed ontlucht.

Laat eens bij de garage de koppakking testen, met een CO snuffelaar boven het koelsysteem is er binnen een minuut gecontroleerd of er uitlaatgassen in het koelsysteem zitten..Dan weet je wat je kan uitsluiten, ook kun je een cilinderlektest laten doen.

stefan84

86.660 km

de kop ?? hij start smorgen goed en geen problemen met witte rook ofzow maar zou dat dan wel kunnen ??

toine_bmwTopicstarter

1.145 km

Een lekke kop heeft veel symtomen. Er zijn niet altijd start problemen of witte rook. Lekke kop is zeer goed moeilijk, ik zou zoals stefan zei laten controleren, naar CO snuffelen is
zo gebeurt en kan een hoop uitsluiten. Wat voor een motor ligt er in deze auto? of is het bouwjaar niet correct? Kan nogal wat uitmaken wat thermostaat regeling en positie van de
temperatuur meter.

gr Martin

GJBAutos

11.315 km

Idd Martin..

Als het bouwjaar klopt, zal het waarschijnlijk een M50 motor zijn, een 320i of 325i maar dan hou ik me nog bij mijn uitspraak.

Gr Stefan

stefan84

86.660 km

ik heb een m 52 motor uit 1994 met vanos 24v maarjah ik zal dat eens laten kijken maar morgen haal ik eerst waterkomp er een keer af om tog wat uit te sluiten :P maar wat kost het om te laten repareren kop dan he

toine_bmwTopicstarter

1.145 km

Moet de kop eraf dan is het best een duur geintje..misschien vind je iets van prijzen op www.mijngarage.nl

Zou eerst even met een CO snuffelaar laten testen, voor je nog meer dingen gaat vervangen.

stefan84

86.660 km

hallow water pomp nu uitgebouwd draait wel even maar slaat met een tik vast is dat goed of moet hij gwn soepel stoppen dat was even weer mijn vraag

toine_bmwTopicstarter

1.145 km

Hoe bedoel je, slaat met een tik vast ?

Als je eraan draait, staat hij ook zo weer stil, je kan het niet vergelijken als je aan een wiel draait, die nog 20 sec blijft nalopen.

Ik verdenk niet je waterpomp, als het goed is heeft deze alu of metalen schoepen, en geen plastice die los kunnen raken.

stefan84

86.660 km

goeded avond jongens die mij hebben geholpen

me waterpomp was inderdaad kapot het plastic schoepen wiel was los gekomen van het asje maar als je hem dan in toeren jaagt word het asje zo heet dat hij uitzet dus pakt de pomp weer even dus nu heb ik waterpomp vervangen en alles is weer in orden bedankt tot het volgende probleem :P

toine_bmwTopicstarter

1.145 km

Mooi om te horen Toine! waarschijnlijk heb je nu een waterpomp met alu schoepen gekregen ?

Gr Stefan

stefan84

86.660 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je BMW 3-serie of stel zelf een nieuwe vraag.