BMW 5-Serie: trillingen in auto tussen 100/120

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2002, Brandstof: Diesel, Motorcode: 530d/ e39

BMW 530d/e39 uit 2002. koppelvormer is vervangen omdat bak eruit lag. Bak is ook gereviseerd tezamen met nieuwe baksteunen. Echter uit trilt enkel en alleen bij/tussen 100/120 km pu. Lijkt wel of hij het alleen bij het schakelen doet en de hiermee gepaard gaande krachtoverbreng. Van onderen ziet alles er goed uit

Iemand een idee/ advies

Geplaatst door

ramazan001

325 km

al 17 jaar lid

Reacties

Deed hij dit van te voren ook al ?

Het eerste waar je aan denk zijn banden/velgen ?

Gr Stefan

stefan84

86.660 km

neen, hebben we al aan gedacht, remmen/velgen/banden nieuw allemaal zowel op de standaard velgen als de sportvelgen blijft het probleem zich voordoen

ramazan001Topicstarter

325 km

Goede morgen
Er bestaat een nota bij BMW dat bij inbouw van een versnellingsbak de beide pasbussen moeten vervangen worden om trillingen te voorkomen. Bij beschadigde pasbussen is de uitlijning motor/versnellingsbak niet correct.
Groetjes. Paul

5serie

880 km

Hallo Paul,

Is deze nota ergens online te vinden?
Of kan je me 'm mailen?
Over welke bussen gaat het hier precies?

Y20dth-2002

170 km

Goede morgen, deze nota is enkel te vinden op BMW TIS. De bussen zijn deze die tussen motor en versnellingsbak zitten. (2stuks)
Groetjes. Paul

5serie

880 km

volgens mij zijn je draagarm rubber aan voorzijde kapot/of te slap.silents blocks)wat is de km stand.?
ik hoor het wel..

CIVICCOUPE66

1.790 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je BMW 5-serie of stel zelf een nieuwe vraag.