Ik heb een vraag of iemand het zelfde probleem heeft gehad.
Turbo gaat vastzitten tussen de 3000 en 4000 toeren. In 1ste en 2de versnelling merk ik niks, de auto trekt normaal hoe die horen te trekken, maar in de 3de, 4de , 5de en 6de versnelling gaat dat niet zo.
EGR klep is schoon gemaakt, en daarna heb ik nog de elektrische turbo regelaar vervangen maar zonder resultaat.
Heeft iemand ervaring met dit probleem?
Gr. Kees
Oke de nieuwe resultaten , dan een heel lijstje , en dan ? is dit defect of is dit vervangen , zonder het gewenste resultaat ?
Je zegt de turbo gaat vast zitten waar komt deze constatering vandaan ?
Welke fouten komen er in na wissen storingsgeheugen en dan proefrit doen?? Km stand wagen?? Foutcodes ??
Ik weet de oplossing niet maar ben wel benieuwd naar een eventuele oplossing. Mijn 320d heeft een klein half jaar geleden hetzelfde. Trok een keer door naar 4500RPM en vervolgens reed ik een atmosferische diesel met een MAP waarde van 100 kPa en geen foutcodes.
s Middags kwam plots de turbo weer bij toen ik eindelijk na 2 minuten op de 80 km/hr zat
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je BMW 5-serie of stel zelf een nieuwe vraag.
Hallo,
heeft niemand hier problemen mee waardoor niemand mij kan helpen?
Ik liet mijn bmw uitlezen bij de bmw dealer,
de nieuwe resultaten-
Roetfilter
Vuldrukregeling
uitlaatgas recirculatie
uitlaatgasklepsensor voor katalysator
Komt dit bij iemand bekend voor?
Groetjes Kees
KeesCeesTopicstarter
speed60 km