BMW 3-Serie: Verbrande geur: schuimrubber binnenkant koffer komt tegen motorb

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1996, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.6

Hoi,

had enige tijd terug hier verteld van een verbrande rubbergeur...

ik denk ontdekt te hebben dat het komt van de mousse (= Vlaams voor een soort schuimrubber) die bevestigd is aan de binnenkant van het motorkofferdeksel. Die hangt in het midden wat 'door' naar beneden toe en komt zo tegen het hoogste punt van de motor.

Mag ik die foam, mousch, of whatever die stof is, wat wegsnijden uitsnijden op die bewuste plaats of is de functie ervan vitaal?? beschermd die de verf van het kofferdeksel misschien tegen hitte??? of is dat enkel geluidsdichtend?


Thanks

Geplaatst door

ellroy

425 km

al 20 jaar lid

Reacties

Is geluidsisolatie, wat je ook kan doen is insnijden en door de scheur met nieuwe lijm vastplakken.

Heb het zelf onder mijn motorkap aangebracht, met bisonkit constructie lijm, (bisonkit in een bus, neem een kwast stijk in en laat beide ff drogen, dan goed aandrukken.

Zit er bij mij zo al 4 jaar in.

Cor1822

10.080 km

weghalen kan geen kwaad..

maar repareren is ook een optie,indien morgelijk..

stefan84

86.660 km

Bedankt mannen!

Groeten
De belg

ellroyTopicstarter

425 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je BMW 3-serie of stel zelf een nieuwe vraag.