auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

BMW 3-Serie: Wisselende lichtopbrengst verlichting (gehele auto)

Bouwjaar: 2000, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1800

Bij mijn E46 wisselt de lichtsterkte van de koplampverlichting. Dit treedt op na een km of 4 te hebben gereden??!!
Na een poosje gaat het verschil in licht opbrengst weer over. Als ik de binnenverlichting aandoe, gaat deze mee in de zelfde frequentie als de koplampen. Dus het zit 'm in spannings verschil?
Enig idee waar ik dit in moet zoeken. Of te wel hoe kan ik dit meten / vaststellen wat de oorzaak kan zijn. Zelf denk ik aan de spanningsregelaar maar waarom gaat het na verloop van tijd weer over.

Gr. Ron

Geplaatst door

Sleuteltgraag +110

al 16 jaar lid

Reacties

Meet de spanning op de accupolen. Ook tijdens het stationair draaien van de motor, en ook tijdens stationair maar dan meerdere verbruikers ingeschakeld.

Ralf_Jensen +0
badge

13 jaar

zal wel in de dynamo zitten spannings regelaar zit in de dynamo ingebouwd

jan5047 +0
badge

13 jaar

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je BMW 3-serie of stel zelf een nieuwe vraag.