👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Dag allen,
Gister een chevrolet spark gekocht van 2011 op LPG met 119.000 km op de teller.
Ik reed naar huis ongeveer 45 minuten met de airco aan en de blower op de hoogste stand. Na een goeie 20 minuten stopte de blower en airco er mee.
Kwam nog maar minimale, haast niet voelbare stroom lucht uit de blowers op stand 4.
Heb de airco en blowers toen uit gezet en na 3 minuten weer aangezet. Blowers bliezen weer op volle toeren en de airco werd weer ijskoud.
Helaas stopte alles er weer mee na een minuut of 10/15.
Heb toen hetzelfde weer gedaan en daarna werkte het weer.
De garage wil binnenkort de ventilator vervangen? Is dit het juiste om te doen of is dit mogelijk niet de oorzaak?
Iemand die weet wat mogelijk de oorzaak zou kunnen zijn van dit probleem?
Ik hoor het graag.
Groetjes liza
Ik weet niet of de airco ooit service heeft gehad. De airco is gevuld door de man van de garage toen ik de auto kocht eergister. Er zat nog druk op dus de airco was niet lek
2 weken
Teveel koudemiddel kan deze symptomen ook veroorzaken.
Denk niet dat de kachelmotor uitvalt wanneer er tevell koudemiddel in zit. De airco zal stoppen omdat de kachelmotor ermee stopt. De kachelmotor met weerstand vervangen is op zich een logische stap, beter is natuurlijk meten wanneer de klacht erin zit voor een zekere diagnose. Als de garage de storing er niet in kan krijgen moet je soms ergens beginnen.
Als u de blower zo te lezen 20 minuten lang op de hoogste stand gebruikt heeft dan zal het met een goede werkende airco in de auto onaangenaam koud zijn geweest.
Blijkbaar heeft uw auto een handbediend aircosysteem die u nog moet leren kennen want de hoogste blower stand hoeft maar kort gebruikt te worden om de meeste warmte te verdrijven en daarna is bijvoorbeeld stand 2 voldoende om de binnentemperatuur op peil te houden.
Voordat u onnodig kosten gaat maken lees de hopelijk bij de auto geleverde gebruiksaanwijzing eens door want m.i. is er niets defect maar sprake van een gebruikersfout.
2 weken
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Chevrolet Spark of stel zelf een nieuwe vraag.
Heeft de airco ooit service gehad? En weet je zeker dat de juiste hoeveelheid koudemiddel erin zit?
2 weken