Beste, heb een nubira van 2007 met de volgende code P0300.
Wat al gedaan: bobijn vervangen, onsteekkabels en kaarsen vervangen, nokkenassensor, krukassensor, mafsensor vervangen, compressie alle 4 hebben ze 12kg, stappenmotor vervangen, bezinefilter vervangen, injectors gedemonteerd en met cleaner zuiver gemaakt door middel van product in de monrail te spuiten daarna op druk gezet met compressor en 1 voor 1 aangestuurd. lambda vervangen bovenste.
heb nu de onderste van boven gezet maar het resultaat blijft hetzelfde.
alle stekkers gedemonteerd en met elektronicacleaner zuiver gemaakt, catalysator los gezet om te zien of hij niet verstopt was.
ik heb nu wel ondervonden dat als hij onbelast staat te lopen is er geen probleem ik mag van toerental veranderen 20minuten lang geen foutcode van zodra ik de wagen op de baan zet en laat hem vollast lopen komt de code terug en raar alleen maar P0300 niets anders.
Weet het niet meer.
Is er iemand die nog een idee heeft.
mvg.Peter
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Chevrolet Nubira of stel zelf een nieuwe vraag.