heb sinds kort een neon bj 2000 nu is mij opgevallen dat de kachel alleen maar lauw warm word.
wat kan dit zijn?
de temperatuur meter blijft bij het 2e streepje hangen als hij warm is en komt er niet oveheen.
heb alle vloeistoffen na gekeken en alles is op peil. ook heb ik het koel systeem al ontlucht en worden de aanvoer en retour naar de kachelradiateur warm
help wat kan dit zijn ?????
Interieurfilter verstopt.
Kevin,
Je zegt dat "de temperatuur meter blijft bij het 2e streepje hangen als hij warm is". Ik neem aan dat je dat denkt omdat de koelvin op een bepaald moment aan slaat, hetgeen moet betekenen dat de motor op temperatuur komt. Een defecte thermostaat zou kunnen, dan bereikt de motor wel zijn bedrijfstemperatuur, maar dat duurt dan langer dan normaal. Dan nog zou er uiteindelijk wel warme lucht naar binnen moeten komen.
Als alle leidingen ook warm worden en de vloeistoffen op niveau zijn (en er geen lucht in het systeem zit), zou het nog een defecte klep kunnen zijn die de toevoer dicht houdt: als de temperatuur regelknop niet werkt (of gedeeltelijk), blijft er koele lucht mee komen. Controleer de achterzijde van het bedieningspaneel eens op losse aansluitingen. Tevens kan het gebeuren dat de kunststof buizen waar de lucht doorheen stroomt niet goed op elkaar aansluiten.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Chrysler Neon of stel zelf een nieuwe vraag.
Thermostaat die open blijft staan (defect)
Hans4040build
speed123.030 km