Omdat enige tijd geleden ik problemen had met steeds afslaan van de motor (bij warme motor was het over) nadat deze overschakelde op gas heb ik de LPG-injector vervangen voor een nieuwe. Nadien was dit probleem over. Nu loopt de motor soms onregelmatig bij snelheid vanaf 80 km.
Het gebeurt ook dat hij spontaan bij die snelheid afslaat.
b.v. na achtereen 1000 km zonder problemen uit Zuid-Frankrijk naar Nederland te zijn gereden, doet dit afslaan zich plotseling voor. Hoe is dit te verhelpen???
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Citroën Xantia of stel zelf een nieuwe vraag.
Zelf heb ik een xantia met een AG installatie, na het vervangen van de bougies zijn al mijn problemen over. Mijne sloeg ook af, of schakelde automatisch over op benzine.
Bosch bougies gemonteerd FR7DC9
Deze bougies hebben een fellere vonk.
20 jaar