Citroën Berlingo 2010: Airbag

Bouwjaar: 2010, Brandstof: Diesel, Transmissie: Handgeschakeld

Ik verving de veiligheidsgordel , kant chauffeur van mijn Berlingo.
Bij het opstarten komt er nu op het scherm foutcode, airbag/ gordel en dan verdwijnt het terug, maar het lichtje van de airbag blijft branden.
Om dit weer goed te krijgen, moet de auto aan de diagnose gekoppeld worden of andere oplossingen ?
In afwachting

Antoin20

Geplaatst door Antoin20 , lid sinds 1 maand geleden

3 Reacties

bert klein PRO, 1 maand geleden

Gordel storing uitlezen, dmv diagnose en eventueel resetten.

Antoin20, 1 maand geleden

Toch noch een reactie daar ik " storing uitlezen" pas wil doen als er geen andere oplossing mogelijk is. Ik vernam ook dat ik de sensor op de nieuwe gordel weer eens moet losmaken, de oude gordel weer aanklikken en dan weer de nieuwe gordel of de stekker aansluiten, indien dit zou werken, dan onder de zetel airbag stekker uitrekken en deze opnieuw weer insteken. Hoe gebeurt het resetten van de airbag ( zonder uitlezen) , in afwachting, mvg.

    Correctie : indien dit niet zou werken - Antoin20, 1 maand geleden

Antoin20, 1 maand geleden

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Citroën Berlingo of stel zelf een nieuwe vraag.


Gesponsord

Met een groots assortiment in de beste auto-onderdelen, aanbiedingen en merken vind je altijd een optimale mix tussen A-merken en aanbiedingen. Voor iedere automobilist weet Carpardoo de juiste auto onderdelen of auto-accessoires te vinden.