Ik heb net een nieuwe radio/cd-speler gekocht en wil mijn oude radio/cassette er uit halen.
Mijn ZX heeft de standaard opening (met klepje),na wat duwen en trekken (eerst de vier schroeven los gemaakt) zit er in de kast zowel de radio geen beweging.
Heeft iemand het voor mij verlossende antwoord hoe ik op zijn minst de radio er uit krijg (het boekje geeft hier over geen uitsluitsel)?
B.v.d. Mitch
Geplaatst door Mitch7931 , lid sinds 17 jaar geleden
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Citroën ZX of stel zelf een nieuwe vraag.
Met een groots assortiment in de beste auto-onderdelen, aanbiedingen en merken vind je altijd een optimale mix tussen A-merken en aanbiedingen. Voor iedere automobilist weet Carpardoo de juiste auto onderdelen of auto-accessoires te vinden.
1 Reactie
Turbo_hdi11674, 17 jaar geleden
Waarschijnlijk zitten de ombuigstukjes van je radio slee tegen het verwarmingspaneel aan.Dus eerst radio uit de slee halen daarnee de sleer demonteren en dan je nieuwe radio monteren.
Succes