Citroën C4 Picasso: klik geluid tijdens schakelende semi-automaat

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2008, Brandstof: Diesel, Motorcode: 2.0 HDI

Een Grand Picasso met 2.0 HDI met semi automaat maakt tijdens het schakelen een klikkend geluid. Klant kwam met deze klacht binnen, daarnaast koppelde het systeem soms ook schokkend en wat traag. Auto heeft ± 130.000 gereden.

De koppelingsset inclusief het hydraulisch druklager zijn vernieuwd, ook het tweemassavliegwiel is vervangen ivm forse kantelspeling. Alle originele / vergelijkbare onderdelen. De oude koppelingsplaat had flink ruimte, het hart lag erg los in de plaat. De auto is ingeleerd en gaan rijden, alles weer als nieuw.

Na twee weken komt de klant terug met opnieuw het klikkende geluid, nu bij op- en terugschakelen. Even meegereden, het is hoorbaar en voelbaar.

Wie heeft de gouden tip wat er aan de hand kan zijn?

Geplaatst door

gertkuiper

110 km

al 14 jaar lid

Reacties

Hoi
Heb je ook de glijbus vervangen?
Geeft soms ook problemen.
Groeten

stef22

405 km

motor en bak updaten

andreas08

7.725 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Citroën C4 of stel zelf een nieuwe vraag.