Citroën Xantia Break: Koud Afslaan Xantia

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1996, Brandstof: Diesel, Motorcode: !.9

Mijn Xantia break, slaat s`morgens bij koude start niet vlot aan . de gloei bougies zijn vervangen .als hij loopt slaat hij na +/_ 2 km rijden af alsof er geen brandstof komt, bij snel pompen met het pedaal blijft hij lopen, maar slaat dan toch af.

Als ik dan op straat weer probeer te starten met vol gas slaat hij naar herhaald starten weer aan, en doet het probleem zich vervolgens niet meer voor tot de volgende koude start.

wel heeft hij een heel klein beetje last van inhouden bij volgas,dit doet hij niet echt spectaculair veel.

mijn vraag zijn mijn br filters verstopt /of een vacuem probleem /of wat anders ?
gr Spike

Geplaatst door

pimspijkers

105 km

al 19 jaar lid

Reacties

controleer de stappenmotor eens, deze willen nog wel eens problemen veroorzaken bij de Xantia's, deze zit op het gasklep huis gemonteert

Renaultmonteurtje

33.765 km

`t is opgelost een gaatje in het brstfilter huis.
bedankt allemaal.

pimspijkersTopicstarter

105 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Citroën Xantia of stel zelf een nieuwe vraag.