Citroën Berlingo 2004: Startprobleem Citroen berlingo 2004 1.9D

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2004, Brandstof: Diesel, Motorinhoud (cc): 1900

Hallo, ik heb een Citroen Berlingo 1.9D 2004, De motor valt steeds stil na enkele minuten draaien.......direct na het stilvallen wil hij niet meer aanslaan.........na enkele minuten doet hij het wel weer en valt hij na een minuutje of zo weer stil. Heeft iemand misschien een idee waar ik kan beginnen zoeken om dit probleem te verhelpen? Alvast bedankt voor jullie reacties, gr Marc

Geplaatst door

corsson151

335 km

al 11 jaar lid

Reacties

De symptomen komen overeen met een onderdeel dat warm niet (goed) meer werkt.
Heel vaak is dat de krukaspositie sensor, maar het kan ook b.v. de nokkenas sensor zijn en heel soms de motor-computer.

Als de motor is afgeslagen koel dan 1 onderdeel per keer met perslucht of koudstart en kijk of de motor eerder wil aanslaan. Zo ja, dan heb je het defecte onderdeel gevonden.

oldford

117.985 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Citroën Berlingo of stel zelf een nieuwe vraag.