Citroën C3: stotteren/inhouden C3 vooral na starten.

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2004, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.4 16V

Ik heb een C3 1.4 16V die erg inhoud nadat je de auto hebt gestart. Het lijkt net alsof hij geen benzine krijgt. Als je gas geeft slaat hij dood of begint te haperen. Als je de auto een tijdje laat draaien gaat het beter en nadat je al een tijdje hebt gereden gaat het goed. Bougies, luchtfilter etc. al vervangen. Graag hulp!

Geplaatst door

Fietje

225 km

al 17 jaar lid

Reacties

Het lijkt het meeste op een kapotte koelwater temperatuur sensor voor de motor-ecu.
Dat is een mogelijk andere sensor dan die voor je dashboard wordt gebruikt.
Beste is systeem te laten uitlezen en sensor waardes controleren als de motor koud is.
Dus de avond tevoren naar de dealer brengen.

oldford

117.985 km

Na het loshalen van de accupool begon ook al het motormanagement lampje op het dashboard te branden. Heb nu een afspraak met de dealer gemaakt.

FietjeTopicstarter

225 km

Met loshalen van de accu-pooll los je niets op. Het kan zelfs leiden tot storingen in Airbag- en Abs-systemen.

oldford

117.985 km

Ik heb de auto naar de dealer gebracht. Het motormanagement lampje was al eerder vanzelf weer uitgegeaan. Ze konden geen storingen vinden in de computer. Na een motor update lijken de problemen weg te zijn, had daarna geen cruisecontrol meer maar dat bleek een instelling in de update te zijn. Heel erg bedankt allemaal voor de tips.

FietjeTopicstarter

225 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Citroën C3 of stel zelf een nieuwe vraag.