Ik heb een probleem met mijn auto
ik rij met mijn citroen saxo naar de ah
zet hem daar neer en kom weer bij mijn auto wil hem starten en
na het aanslaan doet mijn stuurbekrachtiging het niet. Ik dacht
rij naar huis en kijk daar wat er mee is, ongeveer halverwege van de te leggen afstand springt in een keer mijn stuurbekrachtiging weer aan en maakt een beetje een raar geluid.
Toen ik eenmaal thuis was ik ff kijken onder de kap olie op pijl van de stuurbekrachtiging, massa ok stekkers ok.
De volgende morgen dacht ik ik wil het toch maar eens weten ik weer na mijn auto toe en jah hoor hij doet het weer perfect het rare is hij doet het goed of hij doet het niet of hij maakt geluid beetje vaag!!!! Maar later op die dag start ik mijn auto weer en de stuurbekrachtiging het weer niet ik kap weer open en niks gevonden ik gooi de kap dicht en hij springt aan!!!!!
Ik zou nou ook echt niet weten waar ik even moet zoeken.
Weet iemand van jullie misschien wat er is of wat er kan zijn????
Groetjes marko
als de pomp na 4 jaar stuk is mogen die fransosen wel eens wat beter hun best doen haha.
Maar ik zal aandacht besteden aan de boven genoemde dingen voornamelijk het relais want volgens mij blijft die hangen.
Ik laat het zo spoeding mogelijk weten.
En meer reacties zijn natuurlijk altijd welkom.
Greetzzz
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Citroën Saxo of stel zelf een nieuwe vraag.
ik zou nog eens goed naar de stekkers en de bedrading daar omheen kijken.Vooral om dat je de kap dichtgooit en het daarna weer werkt.
j.romijnbuild
speed2.965 km