Hallo, weet iemand of beide aandrijfassen los gemaakt moeten worden bij het vervangen van de koppeling. Of is aan de koppelingszijde alleen al voldoende. En moet de versnellingsbakolie ook verwijdert worden. Groet
Geplaatst door lieshout , lid sinds 16 jaar geleden
Heb je de perfecte onderdelen nodig voor Dacia LOGAN? Ontdek nu de meest uitgebreide selectie van kwalitatieve automaterialen. Eenvoudig en zeer voordelig te bestellen op kenteken. Klik hier en maak je auto weer als nieuw!
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Dacia LOGAN of stel zelf een nieuwe vraag.
6 Reacties
kaleido 1 PRO, 1 jaar geleden
Beide en de olie loopt er deels uit .
lieshout, 1 jaar geleden
Hallo Kaleido, dat dacht ik al maar ik had een verhaal gehoord van een gepensioneerde monteur en die wist mij te vertellen niet beide want dan kan het in de versnellingsbak fout gaan met de tandwielen.
kaleido 1 PRO, 1 jaar geleden
Heel vroeger misschien.
lieshout, 1 jaar geleden
Kaleido bedankt voor het snelle antwoord. Ik haal ze er aan beide kanten uit. Hopelijk zonder problemen
Beste antwoord, geplaatst door lieshout, 1 jaar geleden
Hallo Kaleido en bandenmannetje,
De koppeling is omgewisseld voor een nieuwe en tevens nieuwe olie in de versnellingsbak.
Wat een werk was dat.........
Probleem bij deze opgelost.
kaleido 1 PRO, 1 jaar geleden
Mooi bedankt voor de feedback.