Goedemiddag,
Sinds een kleine week heb ik het probleem dat de zekering welke over mijn knipperlichten/temperatuurmeter in het dashboard gaat, door blijft branden.
Ik dacht eerst het probleem gevonden te hebben, aangezien ik bij het knipperlicht rechtsvoor een blote draad tegen het chassis zag liggen, maar na deze afgeschermd te hebben, is er niks veranderd.
Zodra ik het contact aanzet, knapt de zekering direct. Alarmlichten (welke over een ander circuit lopen natuurlijk) blijven wel gewoon hun werk doen.
Ook doet de koelwatertemperatuurmeter in het dashboard het nu dus niet.
Er zijn ook geen accessoires ofzo toegevoegd welke op hetzelfde circuit zitten, dus de kortsluiting (wat ik dus vermoed dat het zal zijn..) komt ergens anders vandaan, maar ik ben het zelf nu even kwijt wat het zou kunnen zijn..
Iemand suggesties?
Bvd.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Daihatsu Cuore of stel zelf een nieuwe vraag.
Haal het lampje eens uit de richtingaanwijzer en probeer het dan nog eens; misschien maakt het lampje sluiting in de fitting.