Bij mijn Sirion heb ik de remblokken en -schijven vervangen op advies van de dealer. Nu heb ik schijven en blokken van de Fa Blue-Print gemonteerd.
Na het rustig inremmen en voorzichtig remmen is (na twee maanden) de mogelijke vertraging zeer groot; ik wist niet dat een Sirion zo goed kon remmen.
Het volgende vervelende verschijnsel doet zich voor: als je op een helling de auto stilhoudt met de voetrem en je lost een beetje en stopt weer dan kraakt de boel, ongeveer als een oude fiets met SA trommelremmen.
Bij de webshop mijn probleem voorgelegd en opeens stond Postnl voor de deur met een doosje nieuwe blokken.
Mijn probleem is nu : als ik die monteer gaan die dan niet ook weer "kraken"? M.a.w. had ik niet beter voor een ander merk of type kunnen kiezen, ik neem aan dat het iets met hardheid te maken heeft. Het zijn de Akebono remmen met schijven van 246 mm en de daarbij horende blokken (ADK84223)
Weet iemand er raad op?
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Daihatsu Sirion of stel zelf een nieuwe vraag.
Zitten er schuine kanten aan de voering , zo nee , zou je kunnen proberen deze er aan te vijlen aan de voor en achterkant , zodat er een minder agressief remgedrag ontstaat.