auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Daihatsu Charade: te hoge temperatuur

Bouwjaar: 1991, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.3

Dag mensen,

Ik zit me toch met een probleem waar ik me geen raad mee weet. Ik heb dus een Charade waarvan de temperatuur te hoog oploopt. Soms is er niets aan de hand en soms kookt het al bij 10 minuten rijden. Ik heb de eendradige sensor al veranderd maar dit heeft niet geholpen. Kan iemand mij helpen want de garage zegt dat ie niets mankeert. Er zit soms ook druk op de buis die aan de radiateur zit. Alle hulp is graag welkom want ik kan op het moment geen andere auto halen :-(

Geplaatst door

Jurist +0

al 17 jaar lid

Reacties

iso controleer eens of de ventilator in slaat als deze warm is.
controleer ook of er genoeg koelvloeistof in zit.
gebruikt hij koelvloeistof want als dat zo is laat dan een koppakking test uitvoeren.
als hij zo warm loopt in 10 minuten controleer dan eens of de thermestaat open gaat.
dit kun je voelen daar de waterslangen tevoelen van de radiateur.
zijn deze koud of laauw en de rest is heet dan zou je zeggen dat de thermostaat blijft hangen dus ik zo zeggen ga dat eerst eens controleren.

groetjes jan.

jan T +300
badge vip badge

17 jaar

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Daihatsu Charade of stel zelf een nieuwe vraag.