Fiat PUNTO: Controlelamme versnellingsbak en achteruitrijsignaal.

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2002, Brandstof: Benzine, Transmissie: Automaat, Motorcode: 188A5000, Motorinhoud (cc): 1300, Vermogen (kw): 59

Fiat Punto automaat storing.
Bij het remmen gaat het akoestisch achteruitrijsignaal en na verloop van tijd gaat het signaal lampje van de versnellingsbak branden.
Bij het richting aangeven naar rechts gaat ook de melodie en pinkt de R van de versnelling mee.

Geplaatst door

BENELUX

165 km

al 23 jaar lid

Reacties

Massa Achterlichten niet goed ?

hl visser

85 km

Probleem is nog niet weg, maar treed soms een week niet op en dan ineens weer wel. Bij het handmatig schakelen is het er niet of veel minder dus denk ik dat het onder de schakelconsole zit. Wie weet raad?

BENELUXTopicstarter

165 km

Zoals visser al meld, controleer de massa van de achterlichten is, deze geven nog wel is problemen. Tevens dit probleem zelf bij de hand gehad en daar zat een verrotte massa van het rechterachterlicht in

HansvdH

220 km

Inderdaad een slecht contact in stekker van rechter achterlicht. Probleem lijkt opgelost. Bedankt voor de tips.

BENELUXTopicstarter

165 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Fiat Punto of stel zelf een nieuwe vraag.