Fiat Seicento: Druk op Koelsysteem

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2001, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.1

Beste heren/dames,

Een tijdje terug heb ik van de seicento de koppakking en alles erbij vervangen (thermostaat, pakkingen, distributie en noem maar op). Nu is het zo dat er nog wel wat druk staat op het koelsysteem.

Ik denk dat er een verstopping in zit. Hoe kan je het makkelijkst het systeem ontluchten/ontstoppen?? Of iemand misschien een ander idee wat het is?

Alvast bedankt!

Nick

Geplaatst door

Nick87

135 km

al 17 jaar lid

Reacties

Op het gesloten koelsysteem hoort druk te staan als de vloeistof warm is

thei11316

7.555 km

Ja ik snap dat er druk op staat maar ik neem aan dat dat na een half uur toch wel verminderd moet zijn? En ook wordt hij nog steeds (was voor alle vervangingen ook al zo) erg snel heet. Koelfan slaat gelijk aan als je stil gaat staan na normaal rijden.

Dus daardoor denk ik dat er iets verstopt zit ofzo. Of iemand een idee wat het zou kunnen zijn?

Nick87Topicstarter

135 km

Geen problemen maken als er ( nog ) niks aan de hand is..

Als alles mooi even warm word,dus de slangen en radiateur,de fan optijd inslaat en werkt,en de temp in orde is lekker verder rijden..

Wat van druk op het systeem is gewoon normaal,maar voel maar eens bij koude motor aan de slangen,dan zal de druk ervan af zijn,en niet na een half uur.

stefan84

86.660 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Fiat Seicento of stel zelf een nieuwe vraag.