Fiat Punto: lamp vervangen

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1996

Ik wou net mijn remlicht vervangen........
Normaal kan man dat via de kofferbak doen.
Hoe gaat dat bij mijn punto??
Moet ik die hele "lampenbak" eraf halen??

Geplaatst door

Bearke

55 km

al 20 jaar lid

Reacties

Er zit bij het gereedschapsetje een speciaal iets om het lamphuis los te draaien.

Hans

Hans4037

27.095 km

ik heb mijn auto tweedehands gekocht en mijn gereedschapset bestaat alleen uit een krik en een sleutel. dat ding voor mijn lamphuis is er niet meer bij!! Wat nu?

BearkeTopicstarter

55 km

Heb je geen kennis met zo'n zelfde auto of iemand uit je buurt? anders even langs een dealer daar helpen ze je vast wel.

Hans

Hans4037

27.095 km

Je moet het los doen met dezelfde sleutel die je gebruikt om je banden te verwisselen!!! Heel goed oppassen bij heb aanspannen, het is geen wielbout!
Er zitten 2 grote moeren op. De 1ste zit onder dat stuk waar je goedenplank op ligt, de 2de zit achter een klein rond dekseltje in de stijl (als ik me niet vergis nabij het punt waar de gordel vast hangt.

jeroenmonteyne

7.650 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Fiat Punto of stel zelf een nieuwe vraag.