goeiendag collega"s
hebben een hier een Fiat Punto die na een rit van 30 km stationair stilvalt en daarna niet meer start. Na een wachttijd van 15 minuten start hij weer normaal. geeft storingcodes U 1600/ U 1601/ U1602 can bus fouten. en in motormanagment P 0351 bobine A en P 0352 bobine B. De signalen op de can bus vertonen geen afwijkingen. Als de storing zich voordoet hebben we geen toegang tot ECU motormanagment. Iemand ervaring met deze klacht. Denk zelf dat het probleem in de RE motormanagment zit, maar had graag jullie mening.
alvast bedankt Jan
Als je tijdens een startpoging geen spanning krijgt op de bobines(even meten met een multimeter)ben ik bang dat de ECU de geest heeft gegeven(spanning zal ca 5V zijn)krijg je wel spanning dan kan de disriem versprongen zijn en start hij om die reden niet.
Je zou ook de ECU eerst kunnen reseten en dan kijken of hij al die fouten nog aangeeft,kan zijn dat hij daarna gewoon weer start,Fiats zijn rare auto's wat dat betreft.
Is dit een punto model 188 of 199
Dan heb ik helaas niet direct een ideetje... Maar de motormanagement centrale gaat wel eens kapot.
klant voor second opinion naar fiat dealer gegaan. Dealer heeft contact opgenomen met ons en zij dachten dat de interieurcomputer de storing veroorzaakte. Deze hebben ze vervangen maar storing bleef aanwezig. Daarna hebben ze de motormanagmentcomputer vervangen en storing is verholpen. Storing werd dus veroorzaakt door de motor ecu.
allemaal bedankt voor het meedenken.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Fiat Punto of stel zelf een nieuwe vraag.
check eens de massa aansluiting op de versnellings bak
pegpegbuild
speed1.970 km