Fiat Punto 1998: Ventilator

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1998, Brandstof: Benzine

Fiat Punto 60 SX Selecta. De ventilator werkt alleen in stand twee en drie (ventilator heeft drie standen). De laagste stand (stand 1) werk niet. Weet iemand of dit probleem makkelijk op te lossen is en hoe je het ventilatorhuis (indien nodig) moet demonteren.

Geplaatst door

leko2222

360 km

al 19 jaar lid

Reacties

kapotte schakelaar of ventilator draait te zwaar om in stand 1 te kunnen draaien. het te zwaar draaien kan de oorzaak zijn van de kapotte schakelaar

cor van jaarsveld

12.520 km

10 tegen 1 dat de kachelweerstand kapot is.
Deze dit in het ventilatorhuis, deze is makkelijk te verwijderen vanuit de voetenruimte aan de passagiesrszijde.
Zaklampje en een schroevendraaier is voldoende, zijn dacht ik maar 3 schroeven.

Frank3158

2.035 km

Komt vaak doordat de ventilator te zwaar ronddraaid,deze ook er uit halen en de lagerbusjes smeren anders is je nieuwe weerstand weer heel snel kapot.

thei11316

7.555 km

Oplossing

Weerstand vervangen, probleem opgelost.

leko2222Topicstarter

360 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Fiat Punto of stel zelf een nieuwe vraag.