Hallo,
Mijn accu van de auto is over een tijdje aan vervanging toe.
Nu ben ik een beetje aan het kijken naar accu's op internet, maar vraag me af hoe het zit met amperes. Ik las op een ander forum namelijk dat je er evt. meer ampere in kan doen?
Een accuverkoopsite bied mij, naar aanleiding van mijn kenteken, een accu aan van 50 amp, 52 amp of 54 amp.
Is het ook mogelijk om er dan een accu in te doen van 55 amp? Of is er verschil tussen de accu's met even- en oneven aantal ampere?
Ik weet dat ik ook moet kijken naar het formaat van de accu, of is hierin dan ook verschil met even en oneven ampere?
En is het ongebruikelijk om zelf een accu te kopen en dan hiermee naar een garage gaan, dat zij die er dan inzetten? Of gebeurd dit regelmatig en voor de garage geen ongewone vraag?
Alvast bedankt voor de info.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Fiat Punto of stel zelf een nieuwe vraag.
accu's kan je ook gewoon bij garage zelf kopen ze hebben de juiste merken
en weten precies wat voor accu bij de auto hoort accu's zijn nu eenmaal duur
dus om een tweedehands accu of een flutmerk te kopen had ik zelf personelijk niet gedaan
50 amp is meer dan genoeg voor een 1.1 motortje
en de groote van de accu maakt niks uit als er 50amp op staat dan is het alleen je moet de juiste afmetingen even hebben daarom had ik gewoon voor een garage gekozen !
mvg Sander.