Hallo allemaal,
Ik heb een ford fiesta uit 2011 gekocht. Nu heb ik de sigarettenaansteker geprobeerd en deze werd netjes warm. Helemaal top. Nu wilde ik er een telefoonoplader in doen, echter werkt deze dan weer niet. Ik heb dit al met 2 verschillende opladers geprobeerd die het in meerdere andere auto's wel doen. Het zou mij raar lijken dat er een zekering doorgebrand zou zijn.
Zou iemand mij hiermee kunnen helpen?
Geplaatst door Nick12-11 , lid sinds 6 maanden geleden
Heb je de perfecte onderdelen nodig voor Ford Fiesta? Ontdek nu de meest uitgebreide selectie van kwalitatieve automaterialen. Eenvoudig en zeer voordelig te bestellen op kenteken. Klik hier en maak je auto weer als nieuw!
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Ford Fiesta of stel zelf een nieuwe vraag.
4 Reacties
Hans4040 PRO, 6 maanden geleden
Als je de sigarenaansteker weer erin doet wordt die dan wel weer warm?
Als die het wel doet is er geen zekering kapot en maakt de telefoonoplader geen contact.
Te korte contact pen in het midden, contact vuil of geen massa contact.
Ik heb 2 types telefoonopladers geprobeerd. Zou ik dan nog een andere moeten proberen? - Nick12-11, 6 maanden geleden
Beste antwoord, geplaatst door Hans4040 PRO, 6 maanden geleden
Bij de sigarenaansteker maakt hij contact aan de zijkant van het verwarming element.
De stekker van de oplader maakt contact in het midden en dat contactvlak is waarschijnlijk vuil;
even schoonmaken/opschuren.
Ik zal laten weten of het dan is opgelost - Nick12-11, 6 maanden geleden
Nick12-11, 5 maanden geleden
Na wat opschuren met een schuurpapiertje en perongeluk de zekering te laten doorbranden, werkt het nu wel. Bedankt Hans!
Hans4040 PRO, 5 maanden geleden
Mooi zo, bedankt voor de feedback.