Ford Fiesta: ford fiesta st schakeld zwaar en moeilijk na ong. 10 km rijden!

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2006, Brandstof: Benzine, Motorcode: 2.0l

hallo

ik heb sindskort een ford fiesta st.
maar na een tijdje rijden, vooral op de snelweg een tijd in zijn 5 gereden te hebben..word schakelen erg moeilijk!!
heeft iemand een idee wat dit kan zijn? het is zeer vervelend
of heeft iemand dit eerder meegemaakt bij de dealer of iets dergelijks??
graag reacties!!
en bedankt alvast!

Geplaatst door

eloypijffers

125 km

al 16 jaar lid

Reacties

schakelmechaniek op versnellingsbak demonteren zuiver maken en smeren

Petros

270 km

heb dit indd ook al vaker meegamaakt
toen zat het stangetje waar het mechaniek op draait door roest en vuil erg vast

Het is het proberen waard

succes

lennart1585

2.615 km

Hallo. Oke dit probleem doet zich dus wel vaker voor? Maar als dit mechanisme vast zit, schakelt hij toch altijd zwaar? Of zie ik dat verkeerd? Alvast bedankt voor de reacties!!

eloypijffersTopicstarter

125 km

Als de motor en bak warm worden zetten de onderdelen uit dus dan gaat hij pas zwaar lopen, het is een bekend probleem

ford-master

305 km

Hallo, oke dan ga ik dit eerst proberen! Zodra ik een keer tijd heb, zal ik het eens demonteren en gangbaar maken. Als het heeft geholpen horen jullie het! Alvast bedankt!!

eloypijffersTopicstarter

125 km

Hoi, het lijkt er op dat ik hetzelfde probleem heb! Hoe is dit uiteindelijk afgelopen?

Pian0maN

5 km

[b] eloypijffers, vergeet niet om de oplossing ook te vermelden. Degene die helpt bij het oplossen van een probleem hoort graag hoe het is afgelopen![/b]

moderator pc forum

1.075 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Ford Marea of stel zelf een nieuwe vraag.