Ford Escort: koppeling

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1998, Brandstof: Diesel, Motorcode: 18 td

ik heb een vraag,mijn koppeling gaat zeer zwaar (moet hem nu bijna met 2 voeten in duwen)en heb al 3 keer een nieuw koppeling segment moeten plaatsen
heb naar mijn koppeling kabel gekeken en hier zitten 2 bochten in
wat te doen om hem soepeler te laten gaan.

Geplaatst door

john2610

65 km

al 18 jaar lid

Reacties

waarschijnlijk is de koppeling bijna versleten waardoor de kracht om de drukgroep in te trappen hoger wordt waardoor inderdaad het stelelement bij het koppelingspedaal stuk gaat.

Of de as van de koppelingshevel inde bak gaat erg zwaar, kabel bij bak verwijderen en kijken of je met de hand de hevel kan bewegen (de koppeling kan je er niet mee indrukken....)

Suc6
Doktor 9.505 km Reageer
heb geprobeerd met de koppelingshevel deze is niet in te duwen met de hand

alvast bedankt doktor
john2610 Topicstarter 65 km Reageer
vergis je niet die arm kun je bijna niet met je hand indrukken daar moet je toch wel een hefboom bij gebruiken maar wat vaak een probleem is dat de kabel inwendig versleten is een nieuwe kabel halen wel een originele bij de dealer daar heb ik mezelf ook als eens in vergist door eentje te halen bij een automaterialenzaak en dat was er eentje zonder nylon binnenkabel,dus een originele bij de dealer
zal voor de zekerheid een nieuwe kabel halen
zit er al een op maar deze komt van een automaterialenzaak

bedankt.
john2610 Topicstarter 65 km Reageer
wat ook vaak voorkomt is dat de bus v.h druklager de oorzaak is
gaat t druklager moeileijk schuiven omdat ie kanteld
heren allemaal hartelijk dank voor de informatie die ik heb gekregen
heb een nieuw koppelinskabel gehaald en er in gezet en alles werkt weer perfect

bedankt
john2610 Topicstarter 65 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Ford Escort of stel zelf een nieuwe vraag.