Ford Escort: lopen op 3 poten..

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1995, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1600/16v zeta

Opeens loopt het escort op 3 cylinders, zowel op lpg als op benz. bougie vonkt wel er komt volgens mij ook benz of gas in de cylinder terecht, (lpg is geen inspuiting oude vialle wel g3) maar toch op 3 poten lopen.
ieder idee is welkom Mijn ideeen zijn nu op, Wat kan dit zijn ???

Groeten Marc ..

(ter info: het is cylinder 1, als ik die uit het bobine blokje haal blijft de motor het zelfde klinken, terwijl de vonken wel overspringen als je de draad er net boven houd. bougies wisselen ook geprobeert tis dus net alsof hij niet meer op tijd vonkt ?)

Geplaatst door

marex

565 km

al 23 jaar lid

Reacties

Heb je al naar de compressie gekeken? Lekkende klep (niet goed sluiten, verbrand?).
denk ook lekke klep of gebroken nok/veer
Als je de auto gewoon start,maakt ie ook een ander geluid als voorheen??
Postie 14.840 km Reageer
Denk idd dat het de kleppen van cylinder 1 zijn, bij meer toeren lijkt het erop dat hij weer op 4 cylinders loopt (je zou denken zuigerveren, alleen verbruikt hij geen olie) dus we gaan op zoek naar een ander kopje..
Allen hartelijk dank voor de reacties...

Marc..
marex Topicstarter 565 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Ford Escort of stel zelf een nieuwe vraag.