Hallo,
Sinds kort heb ik problemen met de mondeo,hij fluit bij koude motor alsof er een misthoorn in zit,dit geluid lijkt te komen uit het luchtfilter.
Na het filter te hebben vervangen en alle slangen nagelopen op lekkage heb ik nog steeds geen verbetering.
Vreemd is wel als de motor op temperatuur is,is ook het misthoorn geluid weg.Verder draait de mondeo als een tierelier maar die misthoorn is bijzonder irritant,wie kan me helpen???
Mvrgr,
EJ
Hoi Postie,
Zal morgen gelijk even langs de dealer gaan alvast hartelijk dank voor de reactie.
Mvrgr,
EJ
Hartelijk dank voor de reacties ga gelijk aan de slag hiermee ,zal later het resultaat nog laten weten
EJ
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Ford Mondeo of stel zelf een nieuwe vraag.
Ja is eigenlijk wel een beetje bekend, de eerst mondeo's v6 die uit 1993 hadden hetzelfde probleem.
Toen kwam hier een modificatie op zodat het geluid weg was, er werd een andere luchtinlaatslang gemonteerd met een resonantie buisje/slang.
Maar nu monteerd Ford bij dit type mondeo ineens weer de oude lucht inlaat.
Dus even zoeken naar de servicebrief bij de dealer en die onderdelen bestellen en monteren.
Het is TSb 163/1996 heb het even opgezocht.
Ik denk dat dit het probleem is.
Postiebuild
speed14.840 km