bedoel dieselpomp maar krijg titel niet aangepast.
probleem is als volgt:
In de lage toeren (met name in de bebouwde kom) schokt de auto als de gaspedaal wordt ingedrukt. Vooral na het nemen van een drempel, in de lage toeren van de 2e versnelling.
En altijd als ik de voet abrupt van het gas afhaal schokt ie 1 x. Voelt alsof de motor een optatertje krijgt (bonk!). Maar ik heb geen kapotte motorsteun want heb onlangs goede APK gekregen.
Bovenstaande symptonen voelen heel erg aan alsof er geen mooie gelijkmatige brandstoftoevoer is. Het schokeffect bij gasgeven is dan ook exact hetzelfde alsof je expres je gaspedaal op en neer zit te duwen. Hoemp hoemp hoemp. De motor vraagt meer diesel dan hij krijgt lijkt wel.
Bovenstaande problemen zijn alleen rijdend in een versnelling, dus niet in zijn vrij of stilstaand stationair.
Overigens schokt mijn snelheidsmeter wijzertje regelmatig in de buurt van de 100 met schommelingen van ongeveer 5km terwijl ik gewoon met gelijke snelheid vooruit ga en mijn voet niet beweeg op de pedaal. Dan bibbert ie als een gek tussen de 90 en 120.
Ik rijd hier al een klein jaar mee, ik weet niet precies wat het is.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Ford Escort of stel zelf een nieuwe vraag.