👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
welke alarm klasse zit op mijn auto?
led knippert naast het deur knopje bij het raam.
waar kan ik het vinden?
Hi Men, ja er zit een hand (infrarood) zender in de sleutel.
Deze zet de security aan. Een ledje begint na verloop der tijd te knipperen naast het knopje op de deur en allerlei zaken zijn beveiligd. Lichten en claxon gaan aan bij onraad(2 minuten)
Los van dit circuit zit een imobelizer op.
Allemaal prima denk ik maar welke klasse heb ik mee te maken?
dank voor je belangstelling.
wat rij jij voor Honda men
16 jaar
Klasse niks denk ik. SCM geldt alleen als de auto of het systeem is aangemeld bij de SCM. En dat is een specifiek Nederlands instituut. Het toekennen en testen kost (veel) geld, dus dat is niet interessant voor de paar Legends die hier verkocht zijn. Er wordt meestal een compleet alarm overheen gezet. Kijk maar eens op www.scm.nl onder particulieren.
15 jaar
Dank voor je reactie.... ik heb wat duitse documenten met code nrs mbt alarm/beveiliging.
Ik zal deze mensen eens vragen bij het scm.
groet chris
15 jaar
Mijn Verzekering Lees De Expert Aldaar Begrijpt Wwar Het Over Gaat En Heeft Alarm Goed Genoeg Gevonden. Hij Is Ook Prima Dat Wat Het Frustrerende.
Niet Onnodig Andere Alrm Bellen Er Overheen.
Dank Unive
Cheers
15 jaar
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Honda Legend of stel zelf een nieuwe vraag.
Beste Chris,
Heb je een handzender om het alarm in te schakelen?
Als je die hebt staat er waarschijnlijk een merk of naam op
ik hoor het graag.
gr
honda-men
16 jaar