👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Hallo,
Ik had een vraag ik heb een honda civic 1.5, maar het kost me erg veel moeite om hem op te laten trekken zonder te stotteren als ik eenmaal rij stotterd hij niet meer maar het is dus alleen als ik langzaam rij.
Ik heb dit verder nog niet mee gemaakt in een enkele andere auto, ik had hier wel eerder iets over gelezen van iemand anders, maar momenteel werkt de zoekfunctie niet, vandaar dat ik het even opnieuw vraag.
Alvast bedankt, Michel
Ik heb de auto zelf nog niet heel lang, hij doet het al sinds ik hem heb, hij is wel altijd bij de dealer in onderhoud geweest en ik heb er pas geleden wel zelf nieuwe spanrollen en een distributie riem op laten zetten dus hier ligt het denk ik niet aan.
18 jaar
er zit een recirculatie klep op inl spruitstk
als je voor de aut staat rachter .
demonteren schoonspuiten(verzuipen) met remreinigr
opnieuw probrn
check dit ff onderaan het topic>
http://www.civicclubholland.nl/new_forum...
18 jaar
Bedankt jongens,
THEFXR dat uit het topic wat je gepost hebt was het dus, bedankt :).
Groet, Michel
18 jaar
[quote]er zit een recirculatie klep op inl spruitstk
als je voor de aut staat rachter[/quote]
In honda-wereld noemen wij dat de EACV klep....Maar probleem is opgelost
18 jaar
rare jongens die japanners
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Honda Civic of stel zelf een nieuwe vraag.
wat is er gedaan
distr.btie riem service beurt?
jerry
18 jaar