Hallo allemaal, mijn Honda Civic Silverstone uit 1993 heeft een vervelend probleem, soms na het rijden van een aantal kilometers blijft de naald van de snelheidsmeter hangen en de km registratie staat ook stil ,als ik stop en de motor uit zet en het contact ook ,en hem na enige tijd weer start doet hij het weer, vorig jaar vakantie heb ik het maar een keer gehad ,maar met een rit van 50 km kan hij ook weigeren, wie weet wat ik hier eventueel aan kan doen ,hij blijft meestal hangen zo rond de 100 km/uur ,alvast mijn dank.
vriendelijke groeten
de teller eruithalen en wegbrengen naar een firma gespecialiseerd in teller revisie .
ik zou er zelf niet aan beginnen want dit is een vervelend en secuur werkje.
Indien deze oplossing te duur is , kan je hem gewoon vervangen door een tweedehands teller.
Via japoto.nl kan je deze gemakkelijk te pakken krijgen.
je kan de sensor es proper maken en dan kijken.
k heb zelf mijn teller ook vervangen , bij mij was het de benzine wijzer die flipte.
Aanvankelijk dacht ik ook dat het aan de vlotter lag maar alles werkte daar prima.
Ik heb zelf de poging ondernomen om de teller te herstellen, de wijzers zitten op fijne naaldjes en die haperden , wss door slijtage , gevolg teller naar de bom.
maar je kan idd miss best eerst de sensor eens reinigen
grtz
Nogmaals dank voor de reactie, als ik de sensor er af haal (twee boutjes) kan ik hem er zo uittrekken en zit er ook een pakking tussen? misschien weet je dat ,voordat ik de sensor eruit haal wil ik dit graag weten dan kan ik eerst eventueel een pakking halen , ik hoor het graag.
vr. gr.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Honda Civic of stel zelf een nieuwe vraag.
Is er misschien iemand die er verstand van heeft en een suggestie kan geven wat te doen??.
BVB mijn dank
Its meTopicstarter
speed70 km