Hyundai H150: Speling in de as van de poelie dynamo.

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1993, Brandstof: Diesel

Ik heb de laatste tijd problemen met het bijladen van mijn accu. Nieuwe accu erin,geen verbetering. Dynamo laten controleren en deze zelf was goed,alleen zei de monteur dat er speling op de as zit. Komt deze van de krukas? Dus ik dacht,gewoon nieuwe lagers erin, maar de boel is helemaal uitgelubbert. Is dit fataal voor mijn blok of is het nog te fiksen.

Geplaatst door

Hammond

170 km

al 17 jaar lid

Reacties

Nieuwe (ruil) dynamo monteren.
Heeft overigens niets te maken met je blok en/of krukas...

Hans4040

123.030 km

Maar de V-snaar wordt toch aangedreven door de krukas en daar zit speling op.

HammondTopicstarter

170 km

Er kan wel speling op de krukas zitten, maar als hij draaid en de dynamo aandrijft, moet die gewoon laden.
Maar wat voor speling zit er op de krukas, radiaal of axiaal? Je zeg dat hij helemaal uitgelubbert is, loopt de motor nog wel dan?


gr.
Ludolf

ludolf01

810 km

kan nooit joh, je bedoelt dat je poelie wat slingert??

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Hyundai H150 of stel zelf een nieuwe vraag.